4114R-1-334LF
MFR.Part #
4114R-1-334LF
JLCPCB Part #
C1364101
Description
14 250mW 330kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS