4114R-1-364LF
MFR.Part #
4114R-1-364LF
JLCPCB Part #
C7014451
Package
DIP-14
Description
14 250mW 360kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS