5.0SMDJ20A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ20A-QH
JLCPCB Part #
C1983432
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 155A@8/20us 20V 24.5V 2uA 32.4V 5kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS