4114R-1-223LF
MFR.Part #
4114R-1-223LF
JLCPCB Part #
C5508480
Package
DIP-14
Description
14 22kΩ 250mW 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS