CRT0603-CY-8061ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0603-CY-8061ELF
JLCPCB Part #
C3966501
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS