SRN3015BTA-220M
MFR.Part #
SRN3015BTA-220M
JLCPCB Part #
C19947601
Package
1212
Description
1A 22uH 450mΩ 680mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS