4114R-1-153LF
MFR.Part #
4114R-1-153LF
JLCPCB Part #
C1359312
Description
14 15kΩ 250mW 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS