SRU1048A-560Y
MFR.Part #
SRU1048A-560Y
JLCPCB Part #
C1518042
Package
SMD,10x10mm
Description
1.4A 1.6A 110mΩ 56uH AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS