4108R-3-121/121LF
MFR.Part #
4108R-3-121/121LF
JLCPCB Part #
C1360895
Package
DIP-8-2.54mm
Description
12 120Ω 125mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS