4108R-3-221/221LF
MFR.Part #
4108R-3-221/221LF
JLCPCB Part #
C1360889
Package
DIP-8-2.54mm
Description
12 125mW 220Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS