4108R-1-252LF
MFR.Part #
4108R-1-252LF
JLCPCB Part #
C1362651
Package
DIP-8-2.54mm
Description
2.5kΩ 250mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS