4108R-2-393LF
MFR.Part #
4108R-2-393LF
JLCPCB Part #
C1363032
Package
DIP-8-2.54mm
Description
125mW 39kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS