CR0402-FX-2371GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-FX-2371GLF
JLCPCB Part #
C911381
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS