3361S-1-502GLF
MFR.Part #
3361S-1-502GLF
JLCPCB Part #
C7179593
Package
SMD-3P,7.3x6.7mm
Description
1 500mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,7.3x6.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS