5.0SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C3719101
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 172A 18V 20V 29.2V 2uA 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS