SRP5030TA-1R2M
MFR.Part #
SRP5030TA-1R2M
JLCPCB Part #
C2051763
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
1.2uH 11A 14mΩ 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS