3296X-1-503R
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-503R
JLCPCB Part #
C6059093
Package
Plugin
Description
25 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors