2300LL-471-H-RC
MFR.Part #
2300LL-471-H-RC
JLCPCB Part #
C17427273
Package
Plugin,D=32.5mm
Description
4.2A 470uH 94mΩ ±15% Plugin,D=32.5mm Power Inductors ROHS