2200LL-471-H-RC
MFR.Part #
2200LL-471-H-RC
JLCPCB Part #
C1330024
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
3.7A 470uH 92mΩ ±15% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS