2300LL-470-H-RC
MFR.Part #
2300LL-470-H-RC
JLCPCB Part #
C17242609
Package
Plugin,D=32.5mm
Description
11.8A 12mΩ 47uH ±15% Plugin,D=32.5mm Power Inductors ROHS