2200LL-561-H-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2200LL-561-H-RC
JLCPCB Part #
C17664515
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
101mΩ 3.5A 560uH ±15% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS