4608X-AP2-391LF
MFR.Part #
4608X-AP2-391LF
JLCPCB Part #
C5902806
Package
SIP-8
Description
300mW 390Ω 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS