4606X-101-512LF
MFR.Part #
4606X-101-512LF
JLCPCB Part #
C6393737
Package
SIP-6
Description
200mW 5 5.1kΩ 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS