2200HT-120-H-RC
MFR.Part #
2200HT-120-H-RC
JLCPCB Part #
C17587906
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
10.9A 12uH 15mΩ ±15% 插件,D=24.1mm Power Inductors ROHS