2100LL-390-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2100LL-390-V-RC
JLCPCB Part #
C1336296
Package
Plugin,D=0.9mm
Description
15mΩ 39uH 6.6A ±15% 插件,D=0.9mm Power Inductors ROHS