4606X-AP1-272LF
MFR.Part #
4606X-AP1-272LF
JLCPCB Part #
C1362790
Package
SIP-6-2.54mm
Description
2.7kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS