SRR0908-181YL
MFR.Part #
SRR0908-181YL
JLCPCB Part #
C2051520
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
180uH 1A 500mΩ 700mA ±15% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS