1.5SMC7.5CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC7.5CA
JLCPCB Part #
C1974310
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.3V 134.5A 500uA 6.4V 7.88V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS