SMLJ64A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ64A-TP
JLCPCB Part #
C19996248
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 103V 29.2A 2uA 3kW@10/1000us 64V 78.6V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS