1.5SMC43CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC43CA-Q
JLCPCB Part #
C1667075
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 128A@8/20us 1uA 36.8V 45.2V 77.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS