ZV20K1206201NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV20K1206201NIR1
JLCPCB Part #
C1856996
Package
1206
Description
200A 20V 26V 33V 54V 620pF@1kHz 800mJ 8mW 1206 Varistors ROHS