1130-471K-RC
MFR.Part #
1130-471K-RC
JLCPCB Part #
C1330106
Package
Plugin,D27.9xL21.3mm
Description
187mΩ 470uH 4A ±10% 插件,D27.9xL21.3mm Power Inductors ROHS