PWR2010WR100FE
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR2010WR100FE
JLCPCB Part #
C4123565
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 500mW Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS