1130-151K-RC
MFR.Part #
1130-151K-RC
JLCPCB Part #
C1331252
Description
150uH 5.5A 64mΩ ±20% 插件,D27.9xL21.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS