1130-150K-RC
MFR.Part #
1130-150K-RC
JLCPCB Part #
C1336474
Description
13.5A 15uH 9mΩ ±10% 插件,D27.9xL21.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS