SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C383724
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1uA 20V 22.2V 32.4V 3kW@10/1000us 92.6A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS