BME10N900
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BME10N900
JLCPCB Part #
C52993697
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.345nF 100V 11.5pF 20nC 3V 605pF 7.5mΩ@10V 89W N-Channel ±20V TO-220 MOSFETs ROHS