1.5SMBJ28A
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
1.5SMBJ28A
JLCPCB Part #
C5125675
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33.1A 45.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS