SMD2920-300/30N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD2920-300/30N
JLCPCB Part #
C49073077
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 1.5W 10mΩ 25s 30V 3A 40A 5.44mm 55mΩ 6A 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS