BL8506-35NRM
MFR.Part #
BL8506-35NRM
JLCPCB Part #
C2919626
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 20us 3.5V 500nA 700mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS