R50RG2-5-0080
Extended
Manufacturer
BIVAR
MFR.Part #
R50RG2-5-0080
JLCPCB Part #
C5716520
Package
DIP-4
Description
-25℃~+80℃ 1.5cd、2cd 2.4V、3.4V 50mA 520nm、624nm 80° Common Cathode Red, Emerald Green Water Clear DIP-4 LED Indication - Discrete ROHS