R50RB2-5-0080
Extended
Manufacturer
BIVAR
MFR.Part #
R50RB2-5-0080
JLCPCB Part #
C6749424
Package
DIP-4
Description
-25℃~+80℃ 2.6V、3.8V 200mcd、1cd 465nm、628nm 50mA 5mm round lamp head 80° Common Cathode Red, Blue Water Clear DIP-4 LED Indication - Discrete ROHS