BSMD1210-005-90V
MFR.Part #
BSMD1210-005-90V
JLCPCB Part #
C48782914
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 150mA 2.8mm 2.8Ω 3.5mm 40A 50mA 50Ω 800mW 90V 1210 Resettable Fuses ROHS