BSMD2920-100-33V
MFR.Part #
BSMD2920-100-33V
JLCPCB Part #
C960032
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5W 2.2A 33V 40A 410mΩ 500ms 65mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS