SMT10E-12W3V3
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
SMT10E-12W3V3
Description
-40℃~+85℃ 10A 10V~14V 13.46mm 200kHz 33.02mm 60mVp-p 8.21mm 800mV~3.63V 94% ±4‰ - DC-DC Power Modules