LT3065IDD-3.3#PBF
MFR.Part #
LT3065IDD-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C670208
Package
DFN-10-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 25uVrms 3.3V 330mV@(500mA) 45V 500mA 55uA 56dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive DFN-10-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS