LT1506IS8#TRPBF
MFR.Part #
LT1506IS8#TRPBF
JLCPCB Part #
C664085
Package
SO-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 4.5A 4V~15V 500kHz Adjustable Buck Buck Built-in No SO-8 DC-DC Converters ROHS