HTC-0300AM/883B
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
HTC-0300AM/883B
JLCPCB Part #
C4367272
Package
CDIP-24
Description
-15V~15V -55℃~+125℃ 1 300V/us 50mA 5mV CDIP-24 Operational Amplifier