ADP7118ARDZ-1.8
MFR.Part #
ADP7118ARDZ-1.8
JLCPCB Part #
C659351
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.8V 11uVrms 200mA 20V 50uA Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable SOIC-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS