ADP3000ARU-REEL
MFR.Part #
ADP3000ARU-REEL
JLCPCB Part #
C3194345
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 180mA 2V~30V 400kHz Boost、Buck Buck、Boost Built-in No TSSOP-14 DC-DC Converters